Skoči na glavno vsebino

Marcos Tavares bo naš gost

V sredo, 20. aprila 2022, ob 17ti uri na naši šoli organiziramo prav poseben družaben in promocijski dogodek.

Obeta se nogometna tekma med učenci in starši/učitelji, glasbeno plesni nastopi učencev naše šole in obisk prav posebnega gosta. Obiskal nas bo Marcos Tavares, ki bo v javnem intervjuju odgovarjal tudi na vprašanja učencev, ki jih že pridno zbiramo. Na dogodku boste lahko kupili njegovo knjigo Legenda, ki vam jo bo g. Tavares osebno podpisal. Od vsake knjige pa del izkupička prejme šolski sklad OŠ Draga Kobala Maribor.

Da na prireditvi ne bomo lačni, bomo za vas skuhali golaž, za katerega bomo sprejemali dobrodelne prispevke. Celoten izkupiček dogodka je namenjen izgradnji glasbene kreativnice, ki bo namenjena našim malim glasbenikom.

Vabimo vas, da se nam pridružite v čim večjem številu.

(Skupno 238 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost