Skoči na glavno vsebino

Zmagovalni razred, ki je izdelal največ papirnatih ladjic je…

Danes, 9. maja se je uradno zaključila akcija zbiranja papirnatih ladjic, »Šest milijonov ladjic za šest milijonov žrtev«, kateri se je priključila naša šola na začetku šolskega leta. Cilj Društva Up-ornik, da zberejo 6.milijonov ladjic je uspela, prav tako naš cilj naše šole, da čimbolj sodelujemo in ozavestimo pomen akcije, ki je imela tudi dobrodelno noto. Z veseljem in ponosom lahko povemo, da smo učenci, učitelji ter vsi, ki ste izdelovali ladjice doma in jih kasneje prinesi v našo šolo, skupno izdelali kar 153.879 ladjic. Učenci in razredi so med seboj tudi tekmovali in razred, ki je naredil največ ladjic je 3.A z razredničarko Renato Časar. Izdelali so jih kar 38.590.  

1. mesto – 3. A (38.590) 

2. mesto – 8. B (30.965) 

3. mesto – 6. A (20.629) 

4. mesto – 9. A (14.477) 

5. mesto – 5. A (11.100) 

Iskrene čestitke in še enkrat hvala vsem, ki ste na kakršenkoli način sodelovali in pomagali pri doseganju ciljev.  

Še enkrat več se je dokazalo, da Kobaleki zmoremo. 

(Skupno 383 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost