Skoči na glavno vsebino

Področno tekmovanje v atletiki

26.5. 2022 smo se udeležili področnega tekmovanja v atletiki na Poljanah. Tekmovanje se je odvilo v čudovitem vremenu, bil je pravi praznik atletike, kjer so učenci pokazali kaj obvladajo v kraljici športov.  

Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Timon Košir v metu krogle, Nejc Punčec Červek v skoku v daljino, David Albrecht Bogdadi v metu vorteksa, Matic Kovačič v metu vorteksa, Tija Petrovič v metu vorteksa in teku štafete, Maja Topič v teku na 60 m in teku štafete, Lana Krajnc v teku na 60 m in teku štafete, Zala Novak v skoku v daljino in teku štafete, Lana Rižnar v metu krogle in Emina Cerić prav tako v metu krogle. 

Naše učenke in učenci so se dobro odrezali in pridobili veliko novih izkušenj. 

Med našimi tekmovalci se je še posebej izkazala Lana Rižnar, ki je v metu krogle z 8 metri in 22 cm osvojila bronasto medaljo. 

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo! 

V galeriji si lahko ogledate nekaj utrinkov iz tekmovanja. 

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost