Skoči na glavno vsebino

Okrogla miza, iskanje skritega zaklada in še kaj

V četrtek, 15. februarja 2024, je na naši šoli potekala okrogla miza, ki je združila učence, učitelje ter goste iz Grčije. Sodelujoči smo se skupaj lotili razprave o tem, kako vrednote, kot so spoštovanje, sodelovanje in poštenost, vplivajo na šport in šolsko okolje. V prijetnem vzdušju smo izmenjali izkušnje ter se zavezali k soustvarjanju boljšega in vzpodbudnega okolja, kjer imajo te vrednote pomembno mesto. Gostovanje grških kolegov je dodalo bogatost razpravi in nam omogočilo razširitev perspektive. Dogodek nam bo ostal v spominu kot navdihujoča izkušnja sodelovanja in razumevanja.

Grški učenci so na delavnicah 3dtiska ustvarjali in izdelali vsak svoj obesek za ključe. Na delavnicah so jim pomagali naši učenci, ki so pokazali veliko količino strpnosti in razumevanja do grških učencev, ki so se s 3D tiskom srečali prvi. Tkala so se nova prijateljstva in poznanstva, ki smo jih po kosilu širili še po mestu, kjer so učenci iskali skriti zaklad. Dan pa smo zaključili na karaokah. Polni vtisov in dobre volje se poslavljamo od Grkov, ki so nam popestrili teden.

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost