Skoči na glavno vsebino

Učenci uspešni na tekmovanjih v odbojki, nogometu in košarki

V zadnjem mesecu so starejši učenci uspešno zastopali našo šolo na tekmovanjih v igrah z žogo v okviru Šolskih športnih tekmovanj. Včeraj, v četrtek, 6. 12.,  so na “domačem terenu” – tekmovanje je namreč potekalo v naši telovadnici – zelo uspešno zastopali našo šolo na Občinskem predtekmovanju v odbojki. V tednih poprej so si v ponedeljek, 3. decembra na Občinskem predtekmovanju v nogometu kot prvouvrščeni priigrali nadaljevanje tekmovanja v končnici, ki bo potekala v ponedeljek, 10. decembra. v torek 6. novembra so tekmovali na Občinskem predtekmovanju v košarki na OŠ Prežihovega Voranca, Učenci so na vseh tekmovanjih pokazali borbenost, vztrajnost in pogum, ki se je dobro obrestoval. Čestitamo vsem tekmovalcem in jim želimo nadaljnjih uspehov na šolskih športnih tekmovanjih.

 

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost