Sodelovanje s šolo

Starši najlažje komunicirate z učitelji preko sporočil v eAsistentu, lahko pa jim tudi pošljete elektronsko pošto, jih pokličete na službeni telefon ali se oglasite v času dopoldanskih ali popoldanskih pogovornih ur po predhodni najavi.

  • Dokumenti

Vloga staršev za napovedano odsotnost

Dovoljenje za odhod učenca

  • Roditeljski sestanki

Organizirali bomo tri roditeljske sestanke.

Razred 1. roditeljski  sestanek 2. roditeljski  sestanek 3. roditeljski  sestanek
1. r. 8. 9. 2021 ob 17.00 Februar 2022 30. 5. 2022
2. r. 2. a – 8. 9. 2021 ob 17.00
2. b – 9. 9. 2021 ob 18.00
2. c – 8. 9. 2021 ob 17.00
Februar 2022 6. 6. 2022
3. r. 9. 9. 2021 ob 18.00 9. 2. 2022 7. 6. 2022
4. r. 9. 9. 2021 ob 17.00 10. 2. 2022 2. 6. 2022
5. r. 9. 9. 2021 ob 17.10 9. 3. 2022 7. 6. 2022
6. r. 8. 9. 2021 ob 17.05 2. 2. 2022 6. 6. 2022
7. r. 8. 9. 2021 ob 17.00 17. 1. 2022 6. 6. 2022
8. r. 8. a – 8. 9. 2021 ob 17.10
8. b – 9. 9. 2021 ob 18.00 8. c – 8. 9. 2021 ob 17.10
14. 2. 2022 9. 5. 2022
9. r. 8. 9. 2021 ob 17.00 2. 2. 2022 9. 5. 2022
  • VSAK PRVI PONEDELJEK V MESECU ob 17. uri bodo potekale POPOLDANSKE POGOVORNE URE

V tem času imajo popoldanske pogovorne ure tudi vsi učitelji nerazredniki.

  • Dopoldanske pogovorne ure (obvezno se je potrebno pri učitelju, s katerim se želite pogovoriti, najaviti preko elektronske pošte ali eAsistenta)
PRIIMEK in IME  DAN V TEDNU  URA  PROSTOR 
ALENKA ANŽEL  četrtek  12.15 – 13.00  zbornica  Brezje  
BERLIČ MARJETA  sreda  8.20 – 9.05  zbornica  
BORIN MOJCA  ponedeljek  11.05 – 11.50  kabinet RAČ 
BOROVNIK ALEKSANDRA  vsak  dan  7.00 do 9.00 in po dogovoru  kabinet ŠSS  
BUDIMIR GORDANA  sreda   12.20 – 13.05   kabinet 1. VIO 
BURNAČ MARIJA  sreda  10.15 – 11.00  kabinet 4. razredov  
CVIKL MOJCA  sreda  10. 15 – 11.00 in po dogovoru  kabinet DSP 
ČASAR RENATA  torek  9.25 – 10.10   kabinet – 3. razred  
DOKL ZINKA  četrtek  11.55 – 12.40   kabinet – LUM  
DONČEC NINO  sreda  8.20 – 9.05  kabinet slovenščine 
GAUBE ANDREJA sreda 11.55 – 12.40 kabinet 3. razredov (matična šola) ali podružnica Brezje
GAVEZ MARIJA  torek  10.15 – 11.00  kabinet 1. VIO 
GSELMAN TATJANA  ponedeljek  11.05 – 11.55  kabinet C- 1. 08 
HLEDE KRIŽMAN TATJANA  sreda  11.05 – 11.50  kabinet TJA  
HRANJEC BORIS  petek  9.05 – 9.50  kabinet TJA 
HRUŠKAR LIDIJA  ponedeljek  12.10 – 12. 55  kabinet 1. VIO 
JELEN SAŠA       
KAUBE KRISTINA  sreda  11. 05 – 11. 50  kabinet C – 2.03 
KOCBEK KRAJNC MILENKA  ponedeljek   7.30 – 8.15  kabinet DSP  
KOTNIK KLEMEN  četrtek  11.05 – 11.50   kabinet ŠPO 
KOVAČ KATJA  petek  11.05 – 11.50  kabinet ŠPO  
KRALJ PRIMOŽ  četrtek  11:55 – 12:40  kabinet ŠPO
LEŠNIK LILJANA  sreda  11.05 – 11.50  kabinet C 1.07 
LUKIĆ TAMARA  sreda  9.10 – 9.55  kabinet SLJ 
MALNAR JASNA  sreda  10.15 – 11.00  kabinet MAT/FIZ ali zbornica 
MEDUN MARTIN  torek   9.10 – 9.55   kabinet ali zbornica  
MOM NINA  petek  9.10 – 9.55   kabinet TJA  
MRKELA VESNA  vsak drugi petek  11.55 – 12.40   kabinet MAT FIZ 
OSVALD NIKO  četrtek  8.20 – 9.05   kabinet TJA 
OZVATIČ JURE  torek   10.15 – 11.00  kabinet DSP C 1.09 
PELC VREČER METKA  torek  9.10 – 9.55  kabinet SLJ 
PLAVČAK MAJA  torek   11.05 – 11.50  kabinet MAT/FIZ 
POSTRUŽNIK MATEJA  sreda  9. 10 – 9. 55  kabinet ŠPO  
POŽGAN ALEŠ  sreda  10.20 – 11.05  zbornica Brezje 
PRAPROTNIK ŽAUCER TATJANA  petek 11.55 – 12.40 kabinet slovenščine
PROSENJAK IRENA  petek  9.10 – 9.55   kabinet biologija  
RAJH MAJA  torek  10.00 – 10.45  zbornica Brezje 
REITER ALENKA  torek  7.30 – 8.15  kabinet 1. VIO 
REPENŠEK TILEN  po dogovoru   kabinet 1. VIO
RIBIČ MIHA  četrtek  8. 30- 9.05  kabinet 2. VIO 
ROŠKER ŠTOK HELENA  sreda  10.15  kabinet GEO-ZGO 
RUBIN MATEJA  ponedeljek  9.30 – 10.10 kabinet DSP v Brezju 
SAKELŠEK ALEŠ  petek  11.55 – 12.40  kabinet MAT FIZ 
SKOROBRIJIN DORA  torek 8.20 – 9.05 kabinet ŠPO 
SORŠAK MANUELA  sreda  9.10 – 9.55 kabinet 5.razredi (C 2.03) 
ŠTRAMEC NINA  sreda  11.05 – 11.50   kabinet DSP 2 (C 2.06)  
TEŽAK SILIČ BOJANA  četrtek  7.30 – 8.15   kabinet 1. VIO 
TROP KRAJNC JOŽICA  petek  10.15 – 11.00 kabinet 5. razredi (C 2.03) ali zbornica
VILČNIK EVA BARBARA  torek  9.10 – 9.55  kabinet LUM/GUM 
VINTAR TANJA  sreda   11.55 – 12.40   kabinet DSP 4 ali zbornica  
VOGLAR RAFAELA  sreda  11.05 – 11.55  pisarna pomočnice 
VREČIČ SONJA  ponedeljek  11.10-11.50  kabinet ali zbornica  
VUČKO TADEJA  petek   11.05 – 11.50  kabinet TJA  
VUNDERL VOJKO  petek  10.15 – 11.00  kabinet A 2.07 
ŽALER JUDITA  petek  11.05 – 11.50   kabinet I. VIO  

(Skupno 654 obiskov, današnjih obiskov 1)